Hakkımızda

Vira Petrokimya Ltd. Mart 2010 yılında kurulmuş olup, faaliyet alanları otomotiv ve enerjidir. Otomotiv ve enerji sektöründeki distribütörlüklerimiz birbirini tamamlayan bir yelpaze içinde olup, kendi alanlarında lider firmalardır. Vizyonumuz çerçevesinde hizmet ettiğimiz sektörlerde güvenilir olmak ve sürekliliği sağlamak en önde gelen misyonumuzdur. Vira Petrokimya Ltd. şirketi çok genç olmasına karşın bünyesinde toplam 11 kişi çalıştıran bir firma konumuna gelmiştir. Amaçlarımızdan biri de, daha çok insanımızı bünyemize katmak ve onları toplum değerlerine paralel bir şekilde yetiştirmektir. Başlangıç noktamız ise, bir şirketin toplam değerinin, kendisi adına çalışan personel değerine eşit olduğu ilkesidir.

Ayrıca Türkiye Distribütörlüğünü yaptığımız MAFRA SPA, ISO 9001, 14001,18001 kalite ve çevre sertifikaları olan ayrıca H.A.C.C.P. standartlarına sıkı sıkıya bağlı, sürekli gelişim ve evrim ile özdeşleşmişbirkuruluştur. 

     Vira Şirketi tamamı ile öz sermayesi ile çalışan ve müşterileri ile paylaşımı en üst düzeye çıkartmak için çaba gösteren bir şirket olup, yine aynı vizyon çercevesinde Türkiye genelinde 42 adet bayii ile dağıtım alanını güçlendirmiştir. Bayilik sisteminde pazarlama ve eğitim planlaması ana merkeze aittir.

Bilgi için  www.virapet.net sitemizi ziyaret ediniz.

Bize Ulaşın
1000 characters left